International Cardiovascular Research Meeting w Bydgoszczy - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

W dniach 11-13 czerwca br., w Operze Nova Bydgoszczy odbędzie się międzynarodowa konferencja kardiologiczna International Cardiovascular Research Meeting (ICVRM), organizowana przez Klinikę Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza. Po raz ósmy naukowcy z wielu krajów zajmujący się chorobami serca i naczyń będą wymieniać poglądy i dyskutować na naszym dorocznym spotkaniu. Po raz pierwszy nasze spotkanie będzie się składać z trzech konferencji: Young Investigator Conference – the Copernicus Award in Cardiovascular Research – konkurs dla naukowców poniżej 30 roku życia, Cardiovascular Interventions – Copernicus Research Group Conference oraz Cardiovascular Emergencies – GREAT Network Scientific Conference.