Niezwykły prezent dla Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Facebookowa akcja dotycząca wyprodukowania lalki Barbie po chemioterapii odniosła ogromny sukces. Społeczną akcję na portalu pod nazwą „Beautiful and Bald Barbie! Let’s see if we can get it made” poparli rodzice, lekarze i psychologowie na całym świecie. Uważają, że lalka może pomóc dzieciom w walce z chorobą. Przyłączyliśmy się do tej akcji już na samym początku. I dziś jej zwieńczeniem było przekazanie na ręce Pana Prof. Mariusza Wysockiego – Kierownika Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii 12 sztuk oryginalnych z limitowanej serii lalek Barbie bez włosów. Tej lalki nie można kupić w sklepie. Nie jest dostępna w Polsce, tym bardziej dziękujemy producentowi, że zechciał przychylić się do naszej prośby i ofiarował naszym małym pacjentkom tak niezwykły i unikatowy prezent.