Odbiór, transport i unieszkodliwienie lub przekazanie do unieszkodliwienia odpadów pokonsumpcyjnych z żywienia pacjentów - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

ZAM/11904 - Odbiór, transport i unieszkodliwienie lub przekazanie do unieszkodliwienia odpadów pokonsumpcyjnych z żywienia pacjentów - 03-07-2017
Ogólne warunki dostarczenia/wykonania przedmiotu zamówienia

WYMOGI ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ USŁUGI

1. W ramach umowy Wykonawca wyposaży Zamawiającego w 8 szt. pojemników zamykanych typu MGB 240 l na kółkach lub funkcjonalnie równoważnych innego koloru niż czerwony i żółty. Średnia miesięczna ilość odpadów pokonsumpcyjnych to ok. 7200 kg.
2. Odbiór odpadów następować będzie z miejsca tymczasowego magazynowania odpadów znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ulicy M. Skłodowskiej – Curie 9, 85-094 Bydgoszcz zgodnie z ustalonym harmonogramem i godzinami, tj. wtorek i piątek w godzinach 8.00-10.00.
2. Odbiór odpadów z terenu Szpitala nastąpi poprzez zabranie pełnych pojemników z jednoczesnym wstawieniem tej samej ilości pustych, czystych i zdezynfekowanych pojemników.
3. Wykonawca musi przedstawić listę środków stosowanych do dezynfekcji.
2. Ważenie pojemników z odpadami następować będzie w siedzibie Zamawiającego w obecności przedstawiciela Wykonawcy.
3. Na koniec miesiąca zostanie sporządzona zbiorcza Karta Przekazania Odpadów,która będzie stanowiła podstawę do wystawienia faktury
4. Wykonawca musi posiadać aktualne zezwolenie wydane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 o odpadach (Dz. U. 2013 poz. 21 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawą Prawo Ochrony Środowiska.

Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia:1.08.2017
Wzór umowy
Ofertę cenową według wzoru formularza ofertowego ( załącznik ) na dostarczenie/wykonanie przedmiotu zamówienia należy przesłać drogą emailową na adres email i.lakomska@jurasza.pl lub fax na nr
Kontakt w sprawie dodatkowych inf. o zakresie przedmiotu zamówienia:Iwona Łakomska-Opala tel. 585-41-84