Podpórka czterokołowa stalowa – 1 szt. - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

ZAM/12380 - Podpórka czterokołowa stalowa – 1 szt. - 21-08-2017
Ogólne warunki dostarczenia/wykonania przedmiotu zamówienia

Podpórka czterokołowa stalowa – 1 szt. Podpórka jest sprzętem pomocniczo – rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia.

Cechy produktu:

– Wykonana z ramy malowanej proszkowo
– Rama składana
– Hamulec z zaciskiem postojowym
– Siedzisko ze zdejmowaną tacką oraz koszyk
– Cztery pełne gumowe koła o średnicy 8”
– Regulowane na wysokość rączki
– Ergonomiczne uchwyty

Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia:5 dni od dnia złożenia zamówienia
Wzór umowy
Ofertę cenową według wzoru formularza ofertowego ( załącznik ) na dostarczenie/wykonanie przedmiotu zamówienia należy przesłać drogą emailową na adres email anna.rogoz@vp.pl lub fax na nr
Kontakt w sprawie dodatkowych inf. o zakresie przedmiotu zamówienia:anna.rogoz@vp.pl