Wykonanie przeglądów dwóch zasilaczy UPS wraz z wymianą baterii akumulatorów oraz niezbędnych części koniecznych do bezawaryjnej pracy tych zasilaczy - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Array ( [0] => ) ZAM/11099 - Wykonanie przeglądów dwóch zasilaczy UPS wraz z wymianą baterii akumulatorów oraz niezbędnych części koniecznych do bezawaryjnej pracy tych zasilaczy - 13-03-2017
Ogólne warunki dostarczenia/wykonania przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu wraz z wymianą baterii oraz niezbędnych części w następujących zasilaczach UPS:

1. Zasilacz UPS typ SL60H o mocy 60 kVA przeznaczony dla sal operacyjnych i pooperacyjnych Kliniki Kardiochirurgii
2. Zasilacz typ DP340E o mocy 40 kVA przeznaczony dla sali operacyjnej i noworodkowej Oddziału Klinicznego Chirurgii Dziecięcej.

Z uwagi na fakt, że zasilacze UPS pracują na rzecz jednostek ratujących życie, Zamawiający wymaga od Wykonawcy przedstawienia dokumentów potwierdzających, że Wykonawca jest autoryzowanym serwisantem zasilaczy UPS SL60H i DP340E.

Wykonawca posiadający autoryzację dla serwisowania w.wym. zasilaczy UPS wypełni załączoną ofertę cenową i wraz ze skanami świadczącymi o autoryzacji przysyła drogą elektroniczną na niżej podany adres.

Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia:Kwiecień, maj 2017r.
Wzór umowy
Ofertę cenową według wzoru formularza ofertowego ( załącznik ) na dostarczenie/wykonanie przedmiotu zamówienia należy przesłać drogą emailową na adres email jerlan@poczta.fm lub fax na nr
Kontakt w sprawie dodatkowych inf. o zakresie przedmiotu zamówienia:Jerzy Lange tel. 525854140
Termin składania ofert upływa w dniu:17-03-2017 10:37
Rozstrzygnięcie ofert i ogłoszenie o rozstrzygnięciu nastąpi w dniu: 23-03-2017

Spośród trzech przedstawionych ofert najkorzystniejszą jest oferta firmy Silco Sp.zo.o. i z tą firmą zostanie zawarta umowa. Protokół z postępowania w załączniku.

Wynik