Super kanał… od Cyfrowego Polsatu - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Wspaniały prezent podarował naszemu szpitalowi Cyfrowy Polsat. Od jesieni wszystkie szpitalne świetlice oraz hol poradni dziecięcej mają dostęp do kilkunastu kanałów edukacyjnych m.in. Animal Planet, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery World, Nat Geo Wild, National Geographic Channel czy Travel Channel oraz kanałów z bajkami zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych np. Disney Channel, Cartoon Network czy Polsat Jim Jam. Dzięki współpracy ze stacją otrzymaliśmy dekodery do odbioru najwyższej jakości programów w doskonałej rozdzielczości. Jesteśmy pierwszym szpitalem, w Polsce który otrzymał od Cyfrowego Polsatu taki wspaniały dar – dla dzieci przebywających w naszych klinikach,czy oczekujących na wizytę w poradni specjalistycznej pozwoli choć na chwilę na oderwanie się od rzeczywistości i przenosiny w zaczarowany świat pełen bajkowej magii.