V Ogólnopolska Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Angiologicznego - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w V Jubileuszowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Angiologicznego.Konferencja odbędzie się w dniach 19-20. maja 2016 r. w Bydgoszczy (Hotel City) i połączona będzie z 10-leciem powstania Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Angiologicznego. Wspólnie z naszymi Gośćmi pragniemy podsumować dotychczasową działalność Towarzystwa, omówić osiągnięcia, przyjrzeć się trendom i podjąć wyzwania związane z rozwiązywaniem problemów opieki pielęgniarskiej oraz interdyscyplinarnej w chirurgii ogólnej i naczyniowej. Przewidujemy wystąpienia znamienitych gości – ekspertów w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego i angiologicznego, chirurgii, angiologii, rehabilitacji i psychologii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Konferencji i uczestnictwa!