Dr n. med. Elżbieta Grześk konsultantem wojewódzkim - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Mamy zaszczyt poinformować, że dr n. med. Elżbieta Grześk z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii otrzymała powołanie na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie immunologii klinicznej. Warto nadmienić, że w naszej klinice pracuje aż 5 konsultantów w tym dwoje konsultantów krajowych (prof.dr hab. n. med. Jan Styczyński – krajowy konsultant w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej oraz dr hab. n. med. Sylwia Kołtan, prof. UMK – krajowy konsultant w dziedzinie immunologii klinicznej) oraz 3 konsultantów wojewódzkich (prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki – wojewódzki konsultant w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej, dr n. med. Andrzej Kołtan – wojewódzki konsultant w dziedzinie pediatrii oraz dr. n. med. Elżbieta Grześk konsultant wojewódzki w dziedzinie immunologii klinicznej). Gratulujemy!