Edukacyjne stanowisko multimedialne dla Kliniki Chirurgii Dziecięcej - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Fundacja Orange przekazała naszemu szpitalowi niezwykle cenny dar – jedno z 15 multimedialnych stanowisk edukacyjnych, które zamontowane zostanie w Klinice Chirurgii Dziecięcej. Edukacyjne stanowisko multimedialne przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Założeniem projektu jest zapewnienie małym pacjentom możliwość i korzystania z multimedialnych gier i zabaw edukacyjnych, słuchania bajek, a w przyszłości korzystania z bezpiecznych stron internetowych. Fundacja Orange od lat wspiera nasz szpital w wielu projektach m.in. Telefon do Mamy i Bajkowy Kącik. Tym razem jako jedna z pierwszych placówek w Polsce wzięliśmy udział w pilotażowym projekcie doposażenia klinik pediatrycznych w zestawy multimedialne dla najmłodszych pacjentów. Dziękujemy.