Jak przekazać rzeczy pacjentowi przebywającemu w szpitalu - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

W celu przekazania pacjentowi niezbędnych rzeczy osobistego użytku, napojów, ewentualnie dodatkowych środków do pielęgnacji można wejść do szpitala w dni powszednie w godz. 11.00-13.00 i 15.00-17.00, a w dni wolne w godz. 15.00-17.00 Wejściem Głównym od strony ul. Jurasza oraz wejściem A do budynku G.  Na teren szpitala będzie mogła wejść jedna zdrowa osoba, u której wykonany zostanie pomiar temperatury. Paczkę prosimy opisać imieniem i nazwiskiem pacjenta i przekazać ją personelowi przy wejściu do oddziału. Pomoc w przekazaniu rzeczy Państwa bliskim będą świadczyć nasi pracownicy i studenci CM UMK.