Dr hab. med. Maciej Słupski i mgr Monika Siekierka nominowani do nagrody Osobowość Roku 2017 - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Miło nam poinformować, że dr hab, n. med. Maciej Słupski oraz mgr Monika Siekierka zostali nominowani do nagrody Osobowość Roku 2017. To kolejna edycja prestiżowego plebiscytu Gazety Pomorskiej, w którym zostają docenione nietuzinkowe osobowości województwa kujawsko-pomorskiego. Laureatów wybierają swoimi głosami czytelnicy. Plebiscyt jest okazją do zaprezentowania ludzi oraz ich dokonań, które zasługują na wyróżnienie i docenienie. Wyłania on osoby, które często nie zabiegają o aplauz, mimo że działają na rzecz lokalnej społeczności czy mieszkańców województwa. Dr hab. n. med. Maciej Słupski, kierownik Kliniki Chirurgii Wątroby i Chirurgii Ogólnej został nominowany za stworzenie i rozwój programu przeszczepiania wątroby w Klinice Chirurgii Wątroby i Chirurgii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Pani mgr Monika Siekierka jest koordynatorem transplantacyjnym w programie przeszczepiania wątroby w Klinice Chirurgii Wątroby i Chirurgii Ogólnej. Została nominowana za koordynację pierwszego przeszczepu wątroby w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz za wyjątkową życzliwość i serce dla pacjentów.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://www.pomorska.pl/osobowosc2017