Nominacja do nagrody w konkursie Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Komisja Ekspercka Konkursu Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia dokonała wyboru projektów nominowanych w tegorocznej edycji konkursu. Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia to wspólna inicjatywa wydawnictwa Wolters Kluwer Polska oraz Uczelni Łazarskiego. Celem konkursu jest promowanie najwyższych standardów zarządzania podmiotami leczniczymi, w tym upowszechnianie najlepszych praktyk i rozwiązań w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pacjentów, finansami, infrastrukturą i kapitałem ludzkim. W kategorii „Zarządzanie zasobami ludzkimi” nominację do nagrody otrzymał Szpitala Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Komisja zwróciła uwagę na nasz autorski projekt: „Nowy model organizacji szpitala – menedżerowie oddziałów”.