Prof. Jacek Kubica Ambasadorem Integracji i Współpracy - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Miło nam poinformować, że Pan prof. dr hab. n. med. Jacek Kubica, prorektor UMK ds. badań naukowych, kierownik Kliniki Kardiologii Szpitala Jurasza otrzymał tytuł Ambasadora Integracji i Współpracy, w trakcie kongresu gospodarczego Welconomy Forum in Toruń.  Wyróżnienie przyznawane jest corocznie przez Radę Programową Stowarzyszenia „Integracja i współpraca” za szczególne osiągnięcia i umiejętność integracji oraz współpracy w różnych dziedzinach życia przyczyniających się do poprawy sytuacji gospodarczej naszego kraju. Nagroda została wręczona podczas Sesji Inaugurującej Welconomy Forum in Toruń, które odbyło się w dniach 13-14 marca 2017 r.  W panelach i dyskusjach Welconomy in Toruń 2017 udział wzięli również prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska, prorektor ds. Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz prof. dr hab. Aleksander Araszkiewicz, kierownik Kliniki Psychiatrii.