Biała Sobota w Juraszu – zapisy zakończone - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ wspólnie z Kliniką Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy  zaprasza w dniu 25 maja w godz. 9.00-14.00 na „Białą Sobotę”, podczas której będzie możliwość wykonania badania dermatoskopowego w kierunku wykrycia czerniaka. Będzie można również skorzystać z konsultacji lekarzy dermatologów. Miejsce: Poradnia dermatologiczna w budynku G Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Obowiązkowa wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr 52/ 585-45 68. Rejestracji można dokonać od 20 do 24 maja w godz. 8.00-14.00.

Przy stoisku NFZ będzie można:

– wyrobić kartę EKUZ (potrzebny dowód osobisty),
– uzyskać informację nt. e-recept,
– uzyskać wykaz poradni dermatologicznych, które mają kontrakt z K-P OW NFZ.