Słodki Miś Yogi z okazji Dnia Pluszowego Misia - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Jak co roku wolontariusze z Bursy nr 1 w Bydgoszczy odwiedzili dzieci z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Okazją spotkania był obchodzony 25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tym razem młodzież z bursy przygotowała dla dzieci bajkę muzyczną „Kot w Butach”. Po przedstawieniu dzieci uhonorowane zastały Orderami Uśmiechu oraz oczywiście  pluszowym misiem. Kulminacyjnym punktem spotkania był przepiękny tort z wizerunkiem Misia Yogi ufundowany przez Cukiernię Pana Adama Sowy, który bardzo dzieciom bardzo smakował i wywołał ogromny zachwyt. Każdy z małych pacjentów otrzymał również pluszowego misia. Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w zakładce Galeria Zdjęć. W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy wolontariuszom za ich zaangażowanie oraz Cukierni Adam Sowa za ufundowanie wspaniałego tortu.