Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – nagroda dla prof. Małgorzaty Krajnik - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Miło nam poinformować, że Kapituła konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2020” nagrodziła Panią prof. Małgorzatę Krajnik prezes Polskiego Towarzystwa Opieki Duchowej w Medycynie statuetką w kategorii „Działalność Charytatywna”. Wręczenie nagród odbyło się 14 stycznia 2021 roku, w trakcie specjalnej gali on-line towarzyszącej konferencji „Priorytety 2021”. Nagroda przyznana została za projekt „Bądź przy mnie” skierowany do pacjentów oddziałów covidowych, który znakomicie pokazuje, że w czasach pandemii dobre słowo potrzebuje technicznego wsparcia. Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza przystąpił do programu w grudniu 2020 r.