XIII Otwarte Mistrzostwa Polski Lekarzy w strzelectwie myśliwskim - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Komitet Organizacyjny XIII Otwartych Mistrzostwa Polski Lekarzy w Strzelectwie Myśliwskim serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji zawodów strzeleckich, odbywających się pod patronatem Naczelnej i Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Zawody odbędą się w sobotę 8 września i rozgrywane będą w klasie otwartej indywidualnie oraz drużynowo (Jubileuszowa Drużyna Szpitala Jurasza – reprezentacja 3-osobowa – czekamy na zgłoszenia) z osobną klasyfikacją dla sympatyków środowiska lekarskiego uczestniczących w zawodach. Zawody zostaną rozegrane według prawideł strzelań myśliwskich PZŁ na czterech osiach śrutowych ( trap, sweet, oś parcourowa i zając dla klasy powszechnej oraz dla klasy otwartej dodatkowo – dzik w przebiegu). Dla osób towarzyszących w sobotę zorganizowany zostanie spływ kajakowy po Wdzie na trasie 4 godzinne z pełną obsługą turystyczną. W ostatni dzień zapraszamy na połowy pstrąga (sprzęt we własnym zakresie) a efekty połowów trafia na obiadowy stół. Do dyspozycji zawodników i ich rodzin oraz sympatyków naszej imprezy będzie baza turystyczna kompleksu szkoleniowo-konferencyjnego PERŁA w Tleniu (3 km od strzelnicy). Szczegółowe informacje oraz zapisy: dr Marek Jedwabiński (e-mail: jedmarek@wp.pl)