Zjazd Regionalnego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

22 marca br., odbył się Zjazd Regionalnego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii zorganizowany przez prof. Jana Zabrzyńskiego (prezesa lokalnych struktur) i dr Jakuba Ohlę (sekretarza lokalnych struktur). Wykładowcami byli m. in. prof. Łukasz Łapaj ze Szpitala im. W. Degi w Poznaniu, dr Rafał Wójcicki ze Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach, pracownicy szpitali uniwersyteckich: dr Łukasz Jaworski, dr Wojciech Banach, dr Dariusz Mątewski, dr Michał Kułakowski, dr Karol Elster. W trakcie prelekcji poruszane były kwestie dotyczące procedur rekonstrukcyjnych stawu biodrowego, kolanowego oraz barku.
Podczas Zjazdu uczestnicy pożegnali przechodzącego na emeryturę dr. Waldemara Weissa, wieloletniego ordynatora Oddziału Ortopedii w Szpitalu w Inowrocławiu oraz w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 w Bydgoszczy.