Złoty Stetoskop 2017 dla naszych specjalistów - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

29 czerwca rozstrzygnięta została kolejna edycja plebiscytu Złoty Stetoskop 2017 organizowany przez Express Bydgoski oraz Nowości. Plebiscyt został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza, Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Grażyny Odworąż-Sypniewskiej oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy. Czytelnicy po raz kolejni mogli zgłosić do konkursu lekarzy oraz pielęgniarki i położne, którzy według nich zasługują na wyróżnienie. Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się również lekarze i pielęgniarki naszego szpitala.

W kategorii Okulista Roku
I miejsce – dr n. med. Dorota Urbaniak
II miejsce – dr n. med. Małgorzata Seredyka-Burduk
W kategorii Dermatolog Roku:
II miejsce – dr n. med. Czanita Cieścińska
III miejsce dr hab. med. Rafał Czajkowski, prof. UMK
W kategorii Lekarz Rehabilitacji Medycznej Roku:
II miejsce  – dr Iwona Szymkuć – Bukowska
III miejsce – lek Monika Litwiniuk