Lekarze dla Dzieci – Mikołajki Bydgoskiej Izby Lekarskiej - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

19 grudnia w Szpitalu Jurasza odbędzie się niezwykłe spotkanie organizowane przez Bydgoską Izbę Lekarską – pod nazwą „Lekarze dla dzieci”. „Lekarze dla dzieci” – będzie miało formę krótkiego spotkania gwiazdkowego zorganizowanego dla naszych najmłodszych pacjentów z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Podczas spotkania specjalnie dla małych gości wystąpi chór Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Zaśpiewa kolędy, ale nie tylko – w repertuarze znajdą się również najpiękniejsze piosenki dla dzieci. Oczywiście nie zabraknie prezentów – każdy pacjent zostanie obdarowany przez Mikołaja. W paczkach znajdą się słodycze i pluszaki. Pomysłodawcą całej akcji jest dr Stanisław Prywiński – Prezes Bydgoskiej Izby Lekarskiej.