Prof. Aldona Kubica Ambasadorem Zdrowia 2018 - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

16 października Instytut Biznesu przyznał prestiżowe nagrody Ambasadorów Zdrowia 2018 . Podczas uroczystości nagrodzono czterech lekarzy, dwie instytucje z branży medycznej oraz jednego Ambasadora Innowacji. W gronie laureatów znalazła się Pani prof. Aldona Kubica Kierownik Zakładu Promocji Zdrowia  Szpitala Jurasza. Tytuł Ambasadora Zdrowia 2018 trafił do najciekawszych osobowości i organizacji z obszaru medycyny. Doceniono tych, którzy wspierają pacjentów w zmaganiu się z chorobami i pomagają im w walce z wszelkimi dolegliwościami oraz przyczyniają się do dbania o komfort życia. Do współpracy przy wyborze laureatów zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy. Do Nagród Ambasadorów Zdrowia mogą pretendować najciekawsze osobowości świata medycyny i farmacji, lekarze, naukowcy, którzy walczą z chorobami, hamują lub powstrzymują ich rozwój, przyczyniają się do tego, że pacjenci mogą cieszyć się zdrowiem dłużej.