Szpital Jurasza w finale akcji Zaczytani! - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki w ogólnopolskim konkursie pn. „Zaczytane biblioteki”. Nagrodą w konkursie są regały z książkami, które trafią na szpitalne oddziały.  Do konkursu organizowanego pod patronatem Ministra Zdrowia przystąpiło ponad 160 szpitali z całej Polski. Konkurs był organizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Zaczytani.org., dzięki której tworzone są biblioteki w szpitalach, domach dziecka, hospicjach, świetlicach i wszędzie tam gdzie książki są potrzebne. W imieniu naszych małych pacjentów serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy.