Szpital Jurasza ze wsparciem FRoSTY - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Na najmłodszych pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Dr A. Jurasza w Bydgoszczy czekają lepsze – bardziej komfortowe i przyjazne warunki. Dzięki finansowemu wsparciu firmy FRoSTA, placówce udało się doposażyć Pediatryczną Izbę Przyjęć oraz Zespół Poradni Dziecięcych. Nowe stoliki, krzesła, pufy, gry oraz artykuły szkolne, a przede wszystkim interaktywna podłoga – w ciągu ostatnich miesięcy Szpital Uniwersytecki wzbogacił się o nowe sprzęty i udogodnienia dla najmłodszych pacjentów. W trosce o poprawę jakości leczenia pacjentów, placówka systematycznie realizuje projekty wspierające rozwój szpitala. Jest to możliwe dzięki dofinansowaniom oraz pomocy sponsorów, do których grona dołączyła ostatnio FRoSTA.Wsparcie FRoSTY umożliwiło nam realizację działań mających na celu wprowadzenie licznych udogodnień w naszej placówce – szczególnie dla najmłodszych pacjentów – mówi dr n. o zdr. inż. Jacek Kryś, Dyrektor Szpitala. Życzę sobie, żeby w naszej lokalnej społeczności było więcej takich firm. Dzięki nim możemy się rozwijać, a w ostatecznym efekcie – pomagać pacjentom.

FRoSTA to firma odpowiedzialna społecznie. W swoich działaniach skupia się nie tylko na ekologii czy zrównoważonym rozwoju, lecz również aktywnie angażuje się we wspieranie lokalnych placówek pożytku publicznego. Staramy się aktywnie działać na rzecz pozytywnych zmian – zarówno globalnie jak i w naszym najbliższym otoczeniu – mówi Aleksandra Wysocka, Marketing Manager w firmie FRoSTA. Cieszymy się, kiedy możemy wspierać lokalne placówki, realizując tym samym najważniejsze dla nas idee. Udzielone przez nas wsparcie jest tego najlepszym przykładem.

W najbliższych miesiącach w Szpitalu Uniwersyteckim realizowane będą również kolejne modernizacje, które obejmą Klinikę Chorób oczu oraz Klinikę Chirurgii Wątroby i Chirurgii Ogólnej.