Zapraszamy na wykłady w ramach Medycznej Środy - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Po akademickich wakacjach rusza kolejna edycja wykładów w ramach organizowanej przez Collegium Medicum Medycznej Środy. I tak już jutro – 2 października 2013 r. o godz. 18:00 prof. dr hab. Jan Styczyński, Prorektor ds. Collegium Medicum UMK, wykładem pt. „Innowacje w medycynie” zainauguruje XIV edycję tych niezwykłych popularnonaukowych spotkań. Podczas wykładu ukazane zostaną różne oblicza nowoczesnej medycyny w odniesieniu do zmieniającej się rzeczywistości i postępu cywilizacyjnego. W każdą środę zapraszamy do Auli A-B przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy na godzinę 18:00. Wstęp na wszystkie wykłady jest wolny.