Hipokrates Pomorza i Kujaw 2022 – Laryngolog Roku i Ratownik Medyczny Roku! - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji plebiscytu Hipokrates Pomorza i Kujaw, organizowanego przez redakcje Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego i Nowości w kategorii Laryngolog Roku I miejsce zajęła Pani dr n. med. Kinga Romanowska z Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej. W kategorii Ratownik Medyczny Roku I miejsce zajął Pan Jakub Dreliszak z Kliniki Medycyny Ratunkowej. Wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce tegorocznego plebiscytu zajęli również: Lek.  Paweł Szyderski ( Laryngolog Roku, 6 miejsce) Dorota Ratuszek-Sadowska (Fizjoterapeuta Roku, 5 miejsce), dr n. med. Ewa Kitchke (Fizjoterapeuta Roku, 7 miejsce), dr n. med. Magdalena Pol (Okulista Roku, 9 miejsce) i dr n. med. Mateusz Burduk (Okulista Roku 10 miejsce). Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a laureatom I miejsca życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim!