strona

Kierownik Kliniki
prof. dr hab. n. med. Tomasz Drewa
specjalista urolog, FEBU
Pobierz CV

Sekretariat
tel./fax 52/ 585 45 00, 52/ 585 40 45
e-mail: katurol@cm.umk.pl

Pielęgniarka Oddziałowa
mgr Dorota Dziuba

Gabinet Lekarski tel. 52/ 585 4501
Poradnia Urologiczna tel. 52/ 585 4316
Poradnia Anestezjologiczna tel. 52/ 585 4289

Kontakt do kliniki w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w dni wolne i święta pod nr tel. 52/ 585 4000

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam na stronie internetowej Kliniki Urologii Ogólnej i Onkologicznej. W naszym ośrodku przeprowadzamy najnowocześniejsze zabiegi operacyjne przy użyciu technik laparoskopowej, endoskopowej jak i z zakresu chirurgii sposobem otwartym. Wykonujemy pełen zakres zabiegów urologicznych na najwyższym poziomie w kraju, czego odzwierciedleniem są czołowe miejsca Kliniki zajmowane w ogólnopolskich rankingach.  Cieszę się, że darzą Państwo nasz zespół jak i Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr A. Jurasza zaufaniem. Państwa zadowolenie motywuje nas do tego stałego polepszenia jakości opieki urologicznej, którą świadczymy w Klinice.

Z poważeniem

Faximile-T-Drewa

Klinika Urologii Ogólnej i Onkologicznej zajęła 2 miejsce w Rankingu Szpitali 2018 tygodnika WPROST.

Rezultatem pracy zespołu jest ponad 300 zabiegów laparoskopowych przeprowadzonych w 2017. Ten wynik pozycjonuje Klinikę Urologii Ogólnej i Onkologicznej jako jeden z wiodących ośrodków chirurgii urologicznej w Polsce.

tabela

Podziękowania za Wsparcie i Pomoc dla Kliniki Urologii Ogólnej i Onkologicznej

Szanowni Darczyńcy !

Zespół Kliniki Urologii Ogólnej i Onkologicznej dziękuję Osobom i Instytucjom, które w tych trudnych chwilach wspierają pracę Personelu Kliniki. Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie, materialne, finansowe oraz wolontariat. Hospitalizacja i leczenie w okresie pandemii związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa CoV-2 to okres nie tylko ciężkiej pracy dla Personelu Kliniki ale również bardzo trudny okres dla pacjentów, pozostawionych w szpitalu bez możliwości odwiedzin i wsparcia ze strony rodzin. Wszyscy musimy przetrwać ten ciężki okres, chronić się wzajemnie, ale i pomagać sobie i nieprzerwanie leczyć Pacjentów. Dzięki Państwa wsparciu ten trudny okres bedzie dla Pacjentów i Personelu  Kliniki Urologii bezpieczniejszy. Mam nadzieję, że Klinika bedzie mogła przyjmować Pacjentów wymagających pilnego leczenia urologicznego przez cały ten trudny okres.

Prof. Tomasz Drewa, FEBU
Kierownik Kliniki Urologii Ogólnej i Onkologicznej

Lista Darczyńców

Klinika Urologii Ogólnej i Onkologicznej w nowej odsłonie

Zakończyliśmy kompleksowy remont Kliniki Urologii Ogólnej i Onkologicznej. Część prac remontowych wykonała firma Wema-Wenta, specjalizująca się w przebudowach, rozbudowach i remontach oddziałów szpitalnych. Firma wykonuje również kompleksowe prace dociepleniowe budynków wraz z pracami towarzyszącymi, wykończenia wnętrz oraz wszelkiego rodzaju prace remontowe i adaptacyjne, przebudowy ze zmianami układu pomieszczeń.