Europejski Wymiar Nauk o Zdrowiu - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy Państwa do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej pt. „Europejski Wymiar Nauk o Zdrowiu”, która odbędzie się w dniach 10-11 maja 2018 roku i jest zorganizowana z okazji XX-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tematyka konferencji będzie obejmowała szeroką problematykę z zakresu nauk o zdrowiu w XXI wieku, a w szczególności zagadnień zdrowia publicznego, ekonomii zdrowia, współczesnego ujmowania chorób somatycznych i związanych z tym wyzwań dla pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego, dietetyki i fizjoterapii. Poza sesjami naukowymi z udziałem autorytetów naukowych z kraju i zagranicy odbędą się warsztaty tematyczne prowadzone przez naukowców i praktyków, a także sesja plakatowa młodych naukowców, uczestników studiów doktoranckich i studenckich kół naukowych. Podczas konferencji odbędzie się posiedzenie wyjazdowe Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych oraz Ogólnopolskie Kolegium Dziekanów.

Szczegółowe informacje: http://20latwnoz.cm.umk.pl/