Kurs kwalifikacyjny z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy zaprasza na kurs kwalifikacyjny z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji dla pracowników wytwarzających wyroby sterylne w zakładach ochrony zdrowia. Kurs jest organizowany wg. programu Ministerstwa Zdrowia i odbywać się będzie od 3 marca 2014r. do 30 maja 2014r. W kursie mogą uczestniczyć osoby posiadające minimum średnie wykształcenie, zatrudnione lub przygotowujące się do pracy w sterylizatorni, jak również zajmujące się dezynfekcją wyrobów medycznych w ramach swoich obowiązków. Realizowanych będzie 70 godzin zajęć praktycznych, a całość zakończona egzaminem w dniu 30 maja 2014r. Zaświadczenie o ukończeniu kursu potwierdza zdobycie kwalifikacji niezbędnych do bezpiecznej pracy przy przygotowywaniu materiałów sterylnych zarówno w dużych sterylizatorniach szpitalnych jak i mniejszych punktach i stanowiskach sterylizacji w zakładach opieki zdrowotnej. Szczegółowe informacje na temat kursu oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na naszej stronie w zakładce „szkolenia”.