Solidarni dla transplantacji – spotkanie informacyjne - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Uprzejmie informujemy, że dn. 21 listopada br. (czwartek) o godz. 15:30 w sali konferencyjnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza odbędzie się otwarte spotkanie informacyjno-edukacyjne dla personelu medycznego oraz pacjentów i ich rodzin dotyczące przeszczepiania nerek od dawców żywych. Szkolenie realizowane jest w ramach Kampanii „Zgoda na życie” pod hasłem „Transplantologia jako solidarna metoda leczenia”, w zakresie programu Ministerstwa Zdrowia pod nazwą Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej na lata 2018-2020. Spotkanie będzie prowadzone przez lekarzy, psychologa klinicznego oraz dawcę i biorcę – pacjentów uczestniczących w przeszczepieniu krzyżowym. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu.