II edycja warsztatów ”Rozpoznawanie śmierci mózgu” - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Zapraszamy na II edycję warsztatów ”Rozpoznawanie śmierci mózgu” organizowanych w ramach cyklu konferencji naukowo-szkoleniowych „Anestezjologia Interdyscyplinarna” w dniu 25 września 2019 r. w Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK, ul. Kurpińskiego 19. Warsztaty pod honorowym patronatem Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy i Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii w województwie kujawsko-pomorskim będą prowadzone przez multidyscyplinarny zespół dydaktyczny Collegium Medicum UMK oraz gościnnie – innych ośrodków akademickich. W programie m.in. wystąpienie prof. dr hab. med. Romualda Bohatyrewicza (Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii SPSK1 PUM, Szczecin) p.t. „Stwierdzanie śmierci mózgu według znowelizowanych kryteriów”.

Szczegółowy program