Profesor Aleksander Araszkiewicz w Galerii Bydgoskich Autografów - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Miło nam poinformować, że tegorocznym laureatem Bydgoskiego Autografu został prof. dr. hab. n. med. Aleksander Araszkiewicz, psychiatra, psychoterapeuta, Kierownik Kliniki Psychiatrii Szpitala Jurasza. Były wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz członek Zarządu Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Zdrowia Psychicznego. Kierownik Katedry Psychiatrii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Konsultant wojewódzki ds. psychiatrii na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Autor i współautor ponad 300 publikacji naukowych. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!