Ukazał się najnowszy numer biuletynu „Nasz Szpital” - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Miło nam poinformować, że w zakładce BIULETYN ukazał się kolejny numer biuletynu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza „Nasz Szpital”, w którym mamy możliwość podzielenia się z Państwem bieżącymi wydarzeniami z życia szpitala, naszymi sukcesami oraz informacjami przydatnymi zarówno naszym pracownikom, jak i pacjentom. Zapraszam wszystkich pracowników szpitala do współredagowania kolejnych numerów czasopisma, które ukazywać się będzie kwartalnie. W bieżącym wydaniu przeczytać można m.in. o przygotowaniach szpitala do uzyskania Akredytacji Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, sukcesach naukowych naszych pracowników oraz aktualnych wydarzeniach z życia szpitala. Zapraszamy do lektury.