Zaproszenie na konferencję „Heart and Spirit in Palliative Care” - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

W dniach 1-2 grudnia 2017 roku Katedra i Zakład Opieki Paliatywnej UMK CM organizuje konferencję z udziałem gości zagranicznych Winter Summit in Palliative Medicine: “Heart and Spirit in Palliative Care”. Konferencja ta odbywać się będzie pod auspicjami European Association of Palliative Care. Nasze zaproszenie do udziału w Konferencji zgodzili się przyjąć prof. Philip Larkin – Prezydent European Association of Palliative Care (Irlandia), prof. Christin Puchalski – Dyrektor The George Washington University Institute for Spirituality and Health (USA) oraz prof. Sarah Goodlin – Kierownik Departamentu Geriatrii, Portland Veterans Affairs Medical Center (USA). Będzie to pierwsza w Polsce konferencja dotycząca opieki duchowej w medycynie i opiece paliatywnej u chorych z niewydolnością serca. Konferencja realizowana będzie z udziałem tłumaczenia symultanicznego.Szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem: