Finansowy zastrzyk dla Jurasza - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

24 czerwca w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim podpisane zostały umowy partnerskie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (beneficjenta funduszy projektu TOPSOR) ze szpitalami z naszego województwa. Szpital Uniwersytecki nr 1 reprezentował Dyrektor ds. Finansowych Roger Hartwig. W ramach projektu szpital otrzyma min. urządzenia systemów kolejkowych z oprogramowaniem prowadzącym segregację medyczną i sterującym pracę systemów wraz z modułami generującymi raporty i analizy, licencje na wykorzystanie systemu segregacji medycznej wraz ze szkoleniami dla personelu oraz kardiomonitory wraz z oprogramowaniem pozwalającym na eksport danych do karty segregacji medycznej. Ponadto dyrektor Hartwig parafował również umowę dotyczącą rozbudowy i doposażenia trzech klinik szpitala, zakładu radiologii i diagnostyki obrazowej oraz zakładu patomorfologii w ramach której szpital otrzyma 20 mln zł.