Konferencja – interdyscyplinarna opieka w neuropediatrii - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

9 grudnia w Sali Konferencyjnej Szpitala Jurasza odbyła się I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Pielęgniarstwa Pediatrycznego „Interdyscyplinarna opieka w neuropediatrii”. Podczas konferencji poruszane zostały tematy związane z problematyką kliniczną i pielęgnacyjną oraz problemami psychospołecznymi i rehabilitacyjnymi w neuropediatrii. Konferencja zorganizowana została wspólnie przez Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza, Zakład Pielęgniarstwa Pediatrycznego Collegium Medicum oraz Okręgową Izbę Pielęgniarek i położnych w Bydgoszczy. Konsultacja naukowa – prof. dr hab. Andrzej Kurylak – Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa Pediatrycznego, Wojewódzki Konsultant w Dziedzinie Pediatrii.