Po raz trzeci spełniamy marzenie Krystiana - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza

Szpital Jurasza po raz kolejny spełnia marzenia podopiecznego Fundacji Mam Marzenie – Krystiana. powierzył wolontariuszom fundacji nietypowe zadanie. Nie pragnął niczego dla siebie – jego marzeniem jest pomoc innym dzieciom – chce by przeprowadzone zostały profilaktyczne badania u dzieci, tak aby udało się wcześnie wykryć ewentualną chorobę i pomóc im w wyleczeniu. Nasz szpital pomoże to marzenie spełnić. Przeprowadzimy bezpłatne badania USG jamy brzusznej i węzłów chłonnych u 70 dzieci, które wezmą udział w organizowanym dziś Ogólnopolskim Dniu Marzeń. Zapraszamy do CH Focus Mall, gdzie podczas akcji będzie można zapisać się na badanie.